3329H-1-251LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3329H-1-251LF
JLCPCB Part #
C5891527
Description
1 250Ω 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS