3329H-1-104
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3329H-1-104
JLCPCB Part #
C6083452
Description
1 100kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors