3314J-1-204E
MFR.Part #
3314J-1-204E
JLCPCB Part #
C124643
Package
SMD,4.5x4.5mm
Description
1 200kΩ 250mW ±100ppm/℃ ±20% SMD,4.5x4.5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS