3314G-2-204E
MFR.Part #
3314G-2-204E
JLCPCB Part #
C913274
Package
SMD4MMSQST
Description
1 200kΩ 250mW ±100ppm/℃ ±20% SMD4MMSQST Potentiometers, Variable Resistors ROHS