3314G-1-102E
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3314G-1-102E
JLCPCB Part #
C780221
Package
SMD-3P,4.5x4.5mm
Description
1 1kΩ 250mW ±100ppm/℃ ±20% SMD-3P,4.5x4.5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS