3313J-1-204E
MFR.Part #
3313J-1-204E
JLCPCB Part #
C124622
Package
SMD,3.5x3.2mm
Description
1 125mW 200kΩ ±100ppm/℃ ±20% SMD,3.5x3.2mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS