3313J-1-100E
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3313J-1-100E
JLCPCB Part #
C124613
Package
SMD,3.5x3.2mm
Description
1 10Ω 125mW ±150ppm/℃ ±20% SMD,3.5x3.2mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS