3310C-125-103L
MFR.Part #
3310C-125-103L
JLCPCB Part #
C840691
Package
Plugin
Description
1 10kΩ 250mW ±1000ppm/℃ ±20% 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS