3310C-025-103L
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3310C-025-103L
JLCPCB Part #
C5511730
Package
Plugin
Description
1 10kΩ 250mW ±1000ppm/℃ ±20% Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS