3310C-011-202L
MFR.Part #
3310C-011-202L
JLCPCB Part #
C7179300
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
1 250mW 2kΩ ±1000ppm/℃ ±20% 插件,P=2.54mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS