3306W-1-223
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3306W-1-223
JLCPCB Part #
C5493381
Package
Plugin
Description
1 200mW 22kΩ ±25% ±250ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS