3306K-1-204
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3306K-1-204
JLCPCB Part #
C6384333
Package
Plugin
Description
1 200kΩ 200mW ±25% ±250ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS