3299Z-1-105
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3299Z-1-105
JLCPCB Part #
C5892276
Package
Plugin
Description
1MΩ 25 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors