3299Y-1-103
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3299Y-1-103
JLCPCB Part #
C6675101
Package
Plugin
Description
10kΩ 25 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors