3299X-1-100
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3299X-1-100
JLCPCB Part #
C5892260
Package
Plugin
Description
10Ω 25 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors