3299W-1-205LF
MFR.Part #
3299W-1-205LF
JLCPCB Part #
C5511451
Package
Plugin
Description
25 2MΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS