3299W-1-104LF
MFR.Part #
3299W-1-104LF
JLCPCB Part #
C6411122
Package
SIP-3P,9.5x6.1mm
Description
100kΩ 25 500mW ±10% ±100ppm/℃ SIP-3P,9.5x6.1mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS