3299P-1-104LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3299P-1-104LF
JLCPCB Part #
C6384189
Package
Plugin
Description
100kΩ 25 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS