3296Z-1-254LF
MFR.Part #
3296Z-1-254LF
JLCPCB Part #
C5501739
Package
Plugin
Description
25 250kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS