3296Y-1-203LF
MFR.Part #
3296Y-1-203LF
JLCPCB Part #
C780117
Package
Plugin-3P,9.5x4.8mm
Description
20kΩ 25 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件-3P,9.5x4.8mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS