3296Y-1-100LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3296Y-1-100LF
JLCPCB Part #
C5381985
Package
Plugin
Description
10Ω 25 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS