3296X-1-505
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3296X-1-505
JLCPCB Part #
C5511408
Package
Plugin
Description
25 500mW 5MΩ ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS