3296X-1-503
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3296X-1-503
JLCPCB Part #
C5501709
Package
Plugin
Description
25 500mW 50kΩ ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors