3296X-1-253R
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3296X-1-253R
JLCPCB Part #
C6384175
Package
Plugin
Description
25 25kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors