3296X-1-201RLF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3296X-1-201RLF
JLCPCB Part #
C6411090
Package
Plugin
Description
200Ω 25 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS