3296X-1-103R
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3296X-1-103R
JLCPCB Part #
C5493186
Package
Plugin
Description
10kΩ 25 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors