3296X-1-103ALF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3296X-1-103ALF
JLCPCB Part #
C5892213
Package
Plugin
Description
10kΩ 25 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS