3296X-1-102LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3296X-1-102LF
JLCPCB Part #
C111779
Package
SIP-3P,10x4.8mm
Description
1kΩ 25 500mW ±10% ±100ppm/℃ SIP-3P,10x4.8mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS