3296X-1-101ALF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3296X-1-101ALF
JLCPCB Part #
C5511382
Package
Plugin
Description
100Ω 25 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS