3296W-1-100
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3296W-1-100
JLCPCB Part #
C6675033
Package
Plugin
Description
10Ω 25 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors