3296P-1-204LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3296P-1-204LF
JLCPCB Part #
C6059051
Package
Plugin
Description
200kΩ 25 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS