3296P-1-104
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3296P-1-104
JLCPCB Part #
C5511319
Package
Plugin
Description
100kΩ 25 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors