3292P-1-105
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3292P-1-105
JLCPCB Part #
C6674981
Package
Plugin
Description
1MΩ 25 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors