3290P-1-100
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3290P-1-100
JLCPCB Part #
C6674955
Package
Plugin
Description
10Ω 1W 25 ±5% ±50ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS