3290H-1-203
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3290H-1-203
JLCPCB Part #
C6059004
Package
Plugin
Description
1W 20kΩ 25 ±5% ±50ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS