3269W-1-202LF
MFR.Part #
3269W-1-202LF
JLCPCB Part #
C6410923
Package
SMD
Description
12 250mW 2kΩ ±10% ±100ppm/℃ SMD Potentiometers, Variable Resistors ROHS