3269W-1-102LF
MFR.Part #
3269W-1-102LF
JLCPCB Part #
C840717
Package
SMD,4.3x6.4mm
Description
12 1kΩ 250mW ±10% ±100ppm/℃ SMD,4.3x6.4mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS