3266X-1-601LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3266X-1-601LF
JLCPCB Part #
C6058881
Package
Plugin
Description
12 250mW 600Ω ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS