3266X-1-254LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3266X-1-254LF
JLCPCB Part #
C5501389
Package
Plugin
Description
12 250kΩ 250mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS