3266X-1-200LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3266X-1-200LF
JLCPCB Part #
C5512361
Package
Plugin
Description
12 20Ω 250mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS