3266X-1-104
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3266X-1-104
JLCPCB Part #
C6674438
Package
Plugin
Description
100kΩ 12 250mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors