3266P-1-501
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3266P-1-501
JLCPCB Part #
C6084025
Package
Plugin
Description
12 250mW 500Ω ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS