3266P-1-100LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3266P-1-100LF
JLCPCB Part #
C5891947
Package
Plugin
Description
10Ω 12 250mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS