3262X-1-103
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3262X-1-103
JLCPCB Part #
C6674416
Package
Plugin
Description
10kΩ 12 250mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors