3262X-1-102LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3262X-1-102LF
JLCPCB Part #
C7178892
Package
Plugin
Description
12 1kΩ 250mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS