3262W-1-103
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3262W-1-103
JLCPCB Part #
C6674407
Package
Plugin
Description
10kΩ 12 250mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors