3262P-1-204LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3262P-1-204LF
JLCPCB Part #
C5512327
Package
Plugin
Description
12 200kΩ 250mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS