3224J-1-102E
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3224J-1-102E
JLCPCB Part #
C780179
Package
SMD-3P,4.6x3.5mm
Description
12 1kΩ 250mW ±10% ±100ppm/℃ SMD-3P,4.6x3.5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS