3223W-1-503E
MFR.Part #
3223W-1-503E
JLCPCB Part #
C840720
Package
SMD,3.2x4mm
Description
11 125mW 50kΩ ±100ppm/℃ ±20% SMD,3.2x4mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS