3214W-1-503E
MFR.Part #
3214W-1-503E
JLCPCB Part #
C780195
Package
SMD-3P,5.1x4.8mm
Description
250mW 5 50kΩ ±10% ±100ppm/℃ SMD-3P,5.1x4.8mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS